העתיד כבר כאן

אלקטרה מגורים, חברת המגורים החדשנית בישראל, נשענת על הגב האיתן של קבוצת אלקטרה המבוססת והוותיקה ומשלבת יצירתיות של חברה יזמית מעודכנת ודינמית הנמצאת בחוד החנית של עתיד המגורים בישראל

אלקטרה מגורים בונה ללקוחותיה בית חם אשר יעניק להם שנים רבות של נחת, שקט נפשי ושביעות רצון. כאשר אתם בוחרים באלקטרה מגורים כשותפה למהלך הכלכלי, האישי והמשפחתי החשוב ביותר בחייכם, אתם יודעים בוודאות שקיבלתם את ההחלטה הנכונה

הפרויקטים של אלקטרה מגורים מצטיינים באיכות בנייה והקפדה על כל פרט, שימוש בחומרים איכותיים ביותר, טכנולוגיות חדשניות ותפיסה אדריכלית יצירתית ומתקדמת

ONE STOP SHOP

אלקטרה מגורים היא חלק מקבוצת אלקטרה בע"מ, מהקבוצות הוותיקות והאיתנות בישראל. שיתוף הפעולה המושלם בין חברות הקבוצה מאפשר מתן מעטפת כוללת על כל שלבי התהליך, החל מייזום ורכישת הקרקע, דרך שלבי התכנון, הבנייה וכלה בשירות הלקוחות לאחר המסירה.

כאשר אתם רוכשים דירה מאלקטרה מגורים אתם יודעים שיש לכם ראש שקט וכתובת אחת לכל שאלה ובקשה. אתם יודעים שכל תהליכי התכנון, הבנייה והשירות מנוהלים בכתובת אחת ובאחריות כוללת, ממפגש ההיכרות הראשון שלכם עם נציגינו ועד לרגע המרגש שבו אתם מקבלים את המפתח לדירתכם החדשה – וגם לאחר מכן

ייזום ותכנון

אלקטרה בנייה

איתור קרקעות פוטנציאליות במיקומים אטרקטיביים ואחריות לכל תהליכי הרכישה, התכנון והשגת כל האישורים הנדרשים מהרשויות השונות.

שיווק ושירות

אלקטרה מגורים

באלקטרה מגורים יש לכם תמיד כתובת. צוות מקצועי ומסור מלווה אישית כל רוכש החל מהרגע הראשון, דרך כל שלבי הבנייה וגם לאחר הכניסה לדירה. אלקטרה מעמידה לרשותכם נציג אישי שתפקידו לתת מענה לכל דרישותיכם.

ביצוע

אלקטרה בנייה

על הבנייה מופקדת חברת אלקטרה בנייה, מחברות הבניה הגדולות והמובילות בישראל, אשר הקימה עשרות פרויקטים מורכבים ורחבי היקף ובנתה אלפי יחידות דיור ברחבי ישראל.

עיצוב והתאמת הדירה

ElectrArc – אלקטרה בנייה

מחלקה ייחודית המתמחה בליווי רוכשי הדירות. צוות המחלקה הכולל אדריכלים ומעצבים מנוסים, מלווה את תהליכי ביצוע הפרויקט ומפקח על עבודות הגמר, במטרה למנוע ליקויי בנייה ולהבטיח לדיירינו שקט נפשי ותוצאות איכותיות. המחלקה דואגת לשיתוף פעולה אפקטיבי בין כל הגורמים המקצועיים המעורבים בעשייה ומלווה את הפרויקט לכל אורך הדרך עד לקבלת המפתח, מתוך מחויבות למצוינות ללא פשרות. הצוות מסייע לכם להתאים את הדירה שלכם לצרכיכם ולטעמכם האישי, תוך הכנסת שינויים והתאמות בתוכניות במהלך הבנייה.

מסירה והתחלה חדשה

אלקטרה מגורים

עם סיום הבנייה, נציגנו יפגוש אתכם בדירתכם החדשה, יעניק לכם את המפתח, יחלוק עמכם את הרגע המרגש ויעמוד לרשותכם לכל שאלה, בקשה וטיפול בכל נושא שקשור לדירה.

מערך שירות לקוחות

אלקטרה בניה

מרגע קבלת הדירה מתחילה תקופת הבדק והאחריות בהתאם לחוק מכר דירות. מערך שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם ומספק מענה לכל שאלה ופתרון לכל בעיה. אנשי המקצוע המסורים שלנו ערוכים לספק שירות קשוב, מהיר ומקצועי. שביעות הרצון שלכם חשובה לנו על כך יעידו אלפי הדיירים המרוצים שלנו.

הנהלה

אורן הוכברג

אורן הוכברג

מנכ״ל
חיים דוד

חיים דוד

סמנכ״ל הנדסה
משה סער

משה סער

סמנכ״ל תפעול ומשאבי אנוש
דודי וייס

דודי וייס

סמנכ״ל כספים
יובל מרטין

יובל מרטין

סמנכ״ל שיווק ומכירות
מעין לבנון

מעין לבנון

סמנכ״לית כלכלה ופיתוח עסקי
סיגלית בכר

סיגלית בכר

מנהלת לקוחות וחוזים
שרון טנא

שרון טנא

אדריכלית חברה

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם