אלקטרה לייף סטייל, כוכב הפארק פארק הים, בת ים

בקרוב

מתחם אלקטרה לייף סטייל בפארק הים מציג פרויקט נוסף- כוכב הפארק. שני מגדלי מגורים איכותיים בעלי עיצוב יוצא דופן, שטח פיתוח גדול ומושקע ומיקום נהדר.

בקרוב הפריסייל!

אודות העיר

בזכות מיקום אידיאלי בסמוך לתל אביב ולצירי התנועה המרכזיים ואודת לרצועת חופי ים מהיפות בישראל, בת ים נמצאת בתהליכי התחדשות ופיתוח מואצים ובלתי פוסקים, וממוצבת כאחת הערים המובילות בגוש דן.

העיר מקדמת ומטפחת עירוניות חדשנית, חינוך יזמי ויצירתי, קהילה מגובשת וחזקה ושמירה על איכות סביבה- וכל זאת, תוך שימור אופייה וייחודה כעיר חוף, שטוב לחיות בה.

אודות השכונה

פארק הים היא מתחם מרהיב של מגורים, בילויים, קניות, עסקים, תעסוקה ותיירות, שייקח אתכם לגבהים חדשים של כיף ואיכות חיים. בשכונת פארק הים נבנות 10,000 יחידות דיור וכן מתוכננים 2,000 חדרי מלון, 2 מיליון מ"ר של מסחר, בילוי ותעסוקה, ולא פחות חשוב- 35 דונם של פארקים ושמורות טבע.

שכונת פארק הים מציעה איכות חיים המשלבת בין ים, טבע ואורבניות מודרנית. בשכונה יהיו מתחמי ספורט ופנאי בשטח של 15 דונם, פארק מרכזי ירוק ומושקע, פארק תצפית מול הים וכן טיילת חדשה ממש על קו החוף. בקצה השכונה, בסמוך לקאנטרי קלאב ולמבני ציבור וקהילה חדשים מוקמת תחנת רכבת קלה אשר תחבר את שכונת פארק הים למרכז ת"א ולאזורי תעסוקה בגוש דן. בנוסף, תוקם בשכונה תחנת מטרו אשר יחד עם הקרבה לנתיבי איילון, לתחנת הרכבת הקלה ולתחנת הרכבת הסמוכה, תשלים את הפיכתה של שכונת פארק הים למקום אידיאלי למגורים גם מבחינה תחבורתית. השכונה ניצבת בסמוך לשכונת הווילות המבוקשת של ראשון לציון "שער הים".

אודות הפרויקט

חווית מגורי הלייף סטייל של אלקטרה מגורים מגיעה לפארק הים עם שלושה פרויקטים חדשים הכוללים 5 מגדלי מגורים יוצאי דופן. לאחר ההצלחה האדירה של פרויקט "אלקטרה על הים" בשכונה, משיקה אלקטרה מגורים את "אלקטרה לייף סטייל- כוכב הפארק", שני מגדל איכות ייחודיים ומעוצבים בן 20 קומות ו- 160 יחידות דיור הממוקמים בסמוך לקריית החינוך העתידית ולמבני הציבור והקהילה שבשכונה. הפרויקט נהנה מקרבה אידאלית לתחנת הרכבת הקלה העתידית ולאזור התעסוקה החדש של השכונה. את הפרויקט תכנן משרד האדריכלים גלאור-פישביין אדריכלים. מגדלי כוכב הפארק מציעים כחלק מחווית מגורי הלייף סטייל של אלקטרה מגורים לובי גדול מעוצב ומפואר, חדר כושר, מועדון דיירים רב-תכליתי וחדשני, שטח פיתוח עצום ומושקע במיוחד המהווה פארק פרטי של דיירי הפרויקט, מעליות פרימיום מבית אלקטרה, חניון תת-קרקעי מעוצב ועוד.

הדירות

מגדלי כוכב הפארק מציעים דירות 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מרהיבים. דירות ה- 4 וה- 5 חדרים נהנות משלושה כיווני אוויר, כאשר דירות המיני פנטהאוז והפנטהאוז מציעות 4 כיווני אוויר ומרפסות-ענק. הדירות בפרויקט זכו לתכנון אופטימלי ומרשים של משרד האדריכלים גלאור-פישביין.

    לפרטים
    נוספים
    ויצירת
    קשר
    אני מאשר קבלת חומרים פרסומיים מהחברה