אלקטרה לייף סטייל, קרני הים פארק הים, בת ים

בקרוב

שני מגדלי היוקרה "קרני ים" בפארק הים שבבת ים, המשתייכים לקולקציית "אלקטרה לייף סטייל" בשכונה, נהנים באופן אופטימלי הן מנוף פתוח אל הים והן ממיקום מושלם ממש על הפארק המרכזי. בקרוב הפריסייל!

אודות העיר

בזכות מיקום אידיאלי בסמוך לתל אביב ולצירי התנועה המרכזיים ואודת לרצועת חופי ים מהיפות בישראל, בת ים נמצאת בתהליכי התחדשות ופיתוח מואצים ובלתי פוסקים, וממוצבת כאחת הערים המובילות בגוש דן.

העיר מקדמת ומטפחת עירוניות חדשנית, חינוך יזמי ויצירתי, קהילה מגובשת וחזקה ושמירה על איכות הסביבה- וכל זאת, תוך שימור אופייה וייחודה כעיר חוף, שטוב לחיות בה.

אודות השכונה

פארק הים היא מתחם מרהיב של מגורים, בילויים, קניות, עסקים, תעסוקה ותיירות, שייקח אתכם לגבהים חדשים של כיף ואיכות חיים. בשכונת פארק הים נבנות 10,000 יחידות דיור וכן מתוכננים 2,000 חדרי מלון, 2 מיליון מ"ר של מסחר, בילוי ותעסוקה, ולא פחות חשוב- 35 דונם של פארקים ושמורות טבע.

שכונת פארק הים מציעה איכות חיים המשלבת בין ים, טבע ואורבניות מודרנית. בשכונה יהיו מתחמי ספורט ופנאי בשטח של 15 דונם, פארק מרכזי ירוק ומושקע, פארק תצפית מול הים וכן טיילת חדשה ממש על קו החוף. בקצה השכונה, בסמוך לקאנטרי קלאב ולמבני ציבור וקהילה חדשים מוקמת תחנת רכבת קלה אשר תחבר את שכונת פארק הים למרכז ת"א ולאזורי תעסוקה בגוש דן. בנוסף, תוקם בשכונה תחנת מטרו אשר יחד עם הקרבה לנתיבי איילון, לתחנת הרכבת הקלה ולתחנת הרכבת הסמוכה, תשלים את הפיכתה של שכונת פארק הים למקום אידיאלי למגורים גם מבחינה תחבורתית. השכונה ניצבת בסמוך לשכונת הווילות המבוקשת של ראשון לציון "שער הים".

אודות הפרויקט

חווית מגורי הלייף סטייל של אלקטרה מגורים מגיעה לפארק הים עם שלושה פרויקטים חדשים הכוללים 5 מגדלי מגורים יוצאי דופן ויוקרתיים. לאחר ההצלחה האדירה של פרויקט "אלקטרה על הים" בשכונה, משיקה אלקטרה מגורים את "אלקטרה לייף סטייל- קרני ים", שני מגדל איכות ייחודיים ומעוצבים בני 23 קומות ו- 174 יחידות דיור הממוקמים במרחק של 600 מ' בלבד מהים. המגדלים נהנים מנוף פתוח אל הים וממיקומם ממש על הפארק המרכזי של השכונה. את הפרויקט תכנן משרד האדריכלים המוביל כנען-שנהב אדריכלים אשר עיצב עם המגדלים באופן ייחודי- עם מסדרון אור יוצא דופן אשר החוצה כל בניין מחלקו העליון ועד לתחתיתו. מסדרון האור הייחודי מספק במשך היום אור טבעי לתוך כל לובי קומתי, ובלילה מייצר תחושה של מגדלור המאיר למרחקים. כחלק מחוויית מגורי הלייף סטייל של אלקטרה מגורים הפרויקט מציע בין היתר לובי גדול מעוצב ומפואר, חדר כושר, מועדון דיירים רב-תכליתי וחדשני, שטח פיתוח מושקע המתחבר בטבעיות לפארק המרכזי, מעליות פרימיום מבית אלקטרה, חניון תת-קרקעי מעוצב ועוד.

הדירות

מגדלי קרני ים מציעים דירות 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מרהיבים. הדירות בפרויקט זכו לתכנון אופטימלי ומרשים של משרד האדריכלים כנען שנהב, עם חללים מרווחים, מרפסות גדולות ופרטיות מרבית לכל דירה ודירה.

    לפרטים
    נוספים
    ויצירת
    קשר
    אני מאשר קבלת חומרים פרסומיים מהחברה